Tibia Mod
Forum zostało Przeniesione tutaj:
http://tibiamod.xaa.pl/

Zapraszam.

Dragon Ball Hayate [8.54]

Go down

Dragon Ball Hayate [8.54]

Pisanie by Paczundo on Czw Kwi 10, 2014 12:25 pmWitam, chciałbym przedstawić realizowany projekt pt. Dragon Ball Hayate ! Jest on robiony na silniku Tibii, mimo, że nazwa wskazuje na Dragon Ball to troche odbiega on od rzeczywistości, mamy do wyboru trzy rasy, które dzielą się na dwie poszczególne pod klasy.

*.. : Historia : ..*

..: To Właśnie Tutaj Narodziła Się Legenda :..

Historia Gry toczy się po Serii Dragon Ball GT gdzie nastał odwieczny pokój, lecz po kilku latach gdy Ziemia cieszyła się wolnością, z piekeł narastała złość, była ona tak ogromna, że bramy piekeł niewytrzymały takowej nienawiści i całe zło powróciło na Ziemie, w postaci dawnych bohaterów z Dragon Ball'a. Bohaterowie nie potrafili z nimi zwyciężyć, dlatego Goku postanowił wsiąść w Statek Kosmiczny i cofnąć się w czasie, lecz jego plany nabrały inny kierunek. Cofnął się tak daleko, że znalazł się w innym wymiarze, postanawia nauczyć te młode pokolenie, aby to oni pomogli mu odzyskać dawną Ziemie. Więc zostaje na planecie 'Infalen' i pokazuję im co to jest siła. Przekazuję im wszystkie jego Techniki, aby wraz z nimi wrócić na Ziemię i odzyskać wolność.

*.. : Systemy : ..*

.. : Kinto : ..

Dzięki Kinto po wykonaniu Quest'a możemy przenieść się do Temple, bez wracania na piechote !Na początku gry dostajemy Kinto(chmurkę) jest ona zastąpiona Ringami w Tibii. Kinto możemy używać dopiero wtedy kiedy ukończymy pewien Quest.Quest jest ukryty gdzieś na mapie wystarczy poszukać, gdy znajdziemy i nacisniemy na niego pojawi nam się taki napis.Pamietaj, że Kinto możemy użyć raz na 3 Minuty oraz nie możemy mieć "Battle". Kinto teleportuje nas prosto do temple... : Znaczniki : ..

Każdy Monster ma przypisany znacznik [I] , [II] , [III] , [IV] , [V], które odpowiadają za ich siłe !
W DBHayate nie znajdziemy potworów typu Goku itp. Znajdziemy coś innego. A mianowicie, każdy Monster będzie miał przypisany Znacznik. Zapytacie czym jestnZnacznik ? Otóż pozwala on nam odkryć siłe naszego wroga i pomaga nam czy dame mu radę.
Znaczniki:

[I] 0-30LVL ---> Czyli spokojnie możemy iść na niego gdy mamy 30lvl
[II] 30-50LVL ---> To co wyżej tyle, że 50lvl
[III] 50-100 ---> To co wyżej tyle, że 100lvl
[IV] 100-200 ---> To co wyżej tyle, że 200lvl
[V] 200+ ---> To co wyżej tyle, że 200+lvl

Dodam, ze znacznik [I], jest dla graczy od 0lvl do 30lvl, czyli na 1,2,3 itp. levelu możemy na nich expić. Z tym, że Znacznik [V] daję taką przewagę, że jej moby są 64x64+ ! Nie znajdziemy na mapie moba z [V], który ma wymiary 32x32, jakiże na odwrót [I], [II], [III], [IV] nie będzie żadnego moba wiekszego niż 32x32. Takowy system został wprowadzony, aby ułatwić wam expienie. W DBHayate są także moby bez znaczników, lecz to są bossy, których siłe będziecie musieli odkryć sami.
.. : PVP-Point : ..

Dzięki temu systemowi możemy rozbudowywać naszego Bohatera ! Czym więcej PVP-Point tym nasza postać więcej zadanie obrażeń oraz jest lepsza w obronę !
Jest to urozmaicenie do systemu PVP, za każde zabicie innego gracza dostajemy jeden Kill Point, ilość naszych punktów sprawdzamy komendą !checkkills. Gdy ktoś nas zabije tracimy jeden Kill Point. Co za takowe punkty mamy :

30 Kill Points - Podnosi nasze obrażenia z Technik o 25%
70 Kill Points - Podnosi nasze obrażenia z Glove/Distance o 25%
130 Kill Points - Dostajemy mniejsze obrażenia z Technik o 10%
200 Kill Points - Dostajemy mniejsze obrażenia z Glove/Distance o 10%

Jednakże nasza różnica levelowa nie może przekroczyć 70 Lvl ! Czyli np. jezeli gracz A ma 100 LVL, a gracz B ma 180 LVL, to jeżeli gracz B zabije gracza A nie dostanie PKT, tak samo na odwrót. Lecz jeżeli gracz A ma 100 LVL, a gracz B 170 LVL, to PKT za zabicie wejdą !

.. : Drop Items : ..

Dzięki temu, nie ma monotonnego lootania przedmiotów ! Każdy items możemy wyloocić inny !

Server DBHayate oferuję różnorodny system zdobywania przedmiotów ! Możemy wylocić zwykły przedmiot, dajmy np. Espee ArmorI teraz mamy szanse wylocić przedmiot z dopiskiem Rare , Epic , Legendary, które ponadto dzielą się na jeszcze inne kategorie Defense , Deadly , Strong, każdy z nich daję różne bonusy naprzykład Attack %+ , Defense %+ i tak dalej.Jak widać dopiska Strong dodała nam + Armor, każdy items, nawet najlepszą broń, którą wylocimy kilka razy może okazać się coraz lepsza ! Więc warto loocić przedmioty, aby były coraz bardziej wartościowe !

Rozwinięcie tego systemu zobaczycie w grze, bo ciężko go opisać.

.. : Cast : ..

System odpowiada za Castowanie Technik, jednym Combo możemy uderzyć 6+ Technik naraz !
Nie wszyscy wiedzą na czym polega Cast, a więc możemy uderzyć wszystkie Techniki na raz ! Czyli możemy uderzyć wszystkie Revolution + bonusowe Techniki.

.. : Spells Damage System : ..

Na naszym serwerze Techniki są podzielone na poszczególne kategorie :
Energy Damage - Samonaprawadzające/Target

Fire Damage - Fale/Wave

Earth Damage - Obszarówki/OB-Area


Do każdego z tych kategorii jest odzielny kolor ataku. Dzięki temu Systemowi możemy, a raczej musimy zmieniać nasze EQ, tak aby się wzmocnić. Dam jeden przykład, Changeling Spritual, jego Techniki to praktycznie same Wave, więc jeśli się z nim bijemy należy założyć EQ na Fire Damage i jesteśmy w pewnym sensie na niego odporni, w pewnym sensie, ponieważ tylko o kilka % nasza obrona przed jego Technikami nas broni.
Myślę, że wiecie o co mi chodzi, to bardzo urozmaica Player vs Player.

.. : Guns : ..

Na DBHayate są takzwane "Guns", choć prawidłowa nazwa powinna być "ki", no ale jest jak jest. Jest to broń dostępna tylko dla Changeling Spritual'a, który nie może uderzać z Glove/Sword, dlatego może używać Guns'ów, które mają stałe hity, lecz biją na dystans... : Skills : ..

Zmieniliśmy podstawowe skille w Tibii na nasze, gra staję się bardziej ciekawsza z nimi. Dragon Ball Hayate prezentuje unikalne skille dzięki, którym nasz bohater będzie coraz lepszy !

Regeneration - Co każdy jeden skill nasze HP oraz KI rośnie o 2 Punkty więcej. Trenujemy jedząc Food'a.
Dodge - Czym większy skill tym większa możliwość na unik od ataków fizycznych. (Glove/Sword/Distance) Trenujemy w specjalnej maszynie.
Attack Speed - Im większy skill tym nasze atakowanie z broni jest szybsze. Trenujemy specjalnym Bandem.
Fighting - To połączenie Glove oraz Sword'a teraz każdy będzie mógł sobię wybrać czym chce uderzać, odpowiednik za siłe ataku.
Ki Attacker - Skill dostępny tylko dla Namek-Jin'a SpellCaster'a, który za pomocą swoich energii ki potrafi strzelać w przeciwnika.
Defense - Czym większy skill tym mniejsze obrażenia od ataków fizycznych
Energy - Gdy nasze Energy rośnie i zdobywa coraz większe poziomy jest szansa na unik z Technik.

.. : Specjalizacja : ..

Każda z RAS ma po jednej specjalizacji, która pomaga w PVP/PVM, są one bardzo przydatne !
Każda Rasa specjalizuję się w jednej dziedzinie :

Saiyan - Może używać 'Magic Wall' który pozwala na tworzenie pewnych run, które blokują na pewien czas przejście. Tylko Saiyan może używać tych run.Saiyan charakteryzuje się większym Attack-Speedem od innych.

Namek-Jin - Posiada 'Keikeyhan' który od danego poziomu może przywołać samego siebie, który pomaga mu w walce jakiże w obronie. Co kilka poziomów ten nasz stwór jest coraz silniejszy ! Namek-jin charakteryzuje się dyżym Damage z Technik.
oraz
Summon heal - który pozwala uleczyć naszego stwora o 20% HP

Changeling - Specjalizacja 'Stoulto' paraliżuje gracza/przeciwnika dzięki czemu Changeling jest bardzo przydatny na Warach. Jego atutem jest duży Damage z ataków fizycznych.

.. : Task : ..

W świecie DBHayate, możemy wykonywać Taski, za które dostajemy EXP oraz Kasę, Taski włączają się automatycznie i nagrody także daję nam automatycznie !

.. : Bonus Techniki : ..

Posiadamy 10 bonusowych Technik, dla każdego ! Dzięki nim możemy skleić ładne Combo przeciwnikowi !

.. : Special Outfit : ..

Po uzyskaniu pewnego levela, możemy przejść takzwany Special Outfit Quest, która nadaję nam zupełnie inny wygląd !

.. : Class Quest : ..

I tu jest cały sens gry. Po uzykaniu 100 level'a, możemy przystąpić do Class Quest, na której będziemy mogli wybrać klasę naszej postaci, każda klasa różni się od siebie, ale to niżej.

.. : Saiyan Fighter : ..

.. : Saiyan Heeder : ..

.. : Namek-Jin SpellCaster : ..

.. : Namek-Jin Warrior : ..

.. : Changeling Spritual : ..

.. : Changeling Z-Fighter : ..


.. : Charge : ..

Możesz użyć Techniki 'Charge' aby naładować swoje KI/HP, można używać tej Techniki kiedy się chce, jak się chcę, lecz musimy pamiętać, że kiedy my uderzymy lub zostaniemy uderzeni, to 'Charge' się wyłącza !

.. : Secret Saga : ..

Możemy przejść pewien Quest, która po jej zdobyciu umożliwia, transformację w zupełnie nową postać 'Legendary Saiyan' różni się trochę od pozostałych.
Chce wam przedstawić nową klasę 'Legendary Saiyan' może pierwsze opiszę czym się będzieróżniła od innych klas :

*Nie trzeba przechodzić nią 'Class Quest'
*Nie musi uczyć ani nie posiada Technik Revolution
*Jego Techniki są nieco lepsze od innych klas
*Jego prawdziwy atut to regeneracja HP na sekundę (Najszybciej i najwięcej regeneruje swoje HP{jedząc zwyczajnie Food'a})

Jak ją uzyskać zapytacie ? To prostę :

Musimy dostać się na Snow Island i przeczepać całe lodowe komnaty, aby znaleźć pewien klucz [ma on barwę Niebieską] gdy już to mamy, idziemy do pewnego NPC'a który jest ukryty gdzieś na Infalen[ziemia] piszemy do niego Hi>yes, bierze od nas ten klucz i teleportuje nas dalej, następnie idziemy dalej i widzimy pojazd kosmiczny po którym naciskamy na niego PPM i przenosi nas na odzielną wysepke, na której już sobię sami poradzimy, lecz PAMIETAJ, że mamy tylko jedną szansę aby wykonać 'Secret Saga' (Nazwa Questu), gdy tam 'padniemy' nie mamy już możliwości ponownie uzyskać tą klasę. Po wykonaniu Secret Saga dostajemy items, który używamy tylko i wyłącznie na Saiyan'ie(po wyjściu z Rooka) ona nadaję nam klasę Legendary Saiyan. Quest będzie dość ciężki więc samemu nie ma na co liczyć i zdecydowanie będzie potrzebny nam Namek-jin SpellCaster, który będzie nas leczył swoją Techniką 'Heal"Nick'.

Czy będziemy musieli posiadać Z-Point ? Tak, aby dostać się na Snow Island potrzebujemy. Lecz gdy uzyskamy już tą klasę i skończy nam się Z-Point to możemy normalnie nią grać.

.. : Małe dodatki : ..

* Wszystkie Questy są od danego level'a !
* Posiadamy 5 Anhilatorów, które dodawają nam bonusów do skilli !
* Co level, nasze HP oraz Ki się odnawia !
* Questy w temple, bierzemy to co mamy ubrane na naszej postaci, chodzi o wygląd ! Co 'Kai' możemy wziąć nowe przedmioty !
* I o wiele, wiele więcej, które musicie ujrzeć sami !
* Z każdego moba wylatują różne Gemy, które dawają expa!
* Misję od NPC (przynieść, zabij, wykonaj)
* Technika "Kaioken" która daję nam 2x większe hity!
* Latanie, pływanie łódką, statkiem, po różnych lokalizacjach na mapie!
* Bardzo dużo grupowych Questów!
* 3 Rasy, 6 pod klas!
* Blessy!
* NPC Upgrade!

* .. : Transformacje : .. *

Kai - Typowa transformacja dla początkujących Ras. Możemy przeistoczyć się na 50lvl oraz 75lvl, bez żadnego wykonywania Questu.
Amilary/Imilary - Tutaj musimy przejść pewien długi Quest, która pozwala nam uzyskać klasę postaci ! Wszystkie klasy są zbalansowane i każdym się dobrze gra !
Transform - Możemy jej użyć dopiero po wykonaniu 'Secret Saga'
Revert - Powrót do pierwotnej formy.

* ..: Items i ich atrybuty :.. *

W Dragon Ball Hayate znajdziemy sety naszych głównych bohaterów, które dają ich moc.
Są także wiele innych setów, każdy items dodaje jakieś właściwości. Itemy regenerujące HP oraz KI także są lecz ich wartość jest bardzo mała, oczywiście napotkamy także takie, które dają nam % do KI Damage.Znajdziemy także bronie, które atakują swoimi żywiołami :Wszystkie bronie zostały sprostowane do jednego skilla 'Fighting' ---> Sword oraz Glove mają jedną wartość.

Na DBHayate jest System Critic, który zadaje krytyczne ciosy automatycznie.

* .. : Bonusowe Techniki : .. *

.. : Spirit Fist Dragon : ..


.. : Destroy Ki blast : ..


.. : Eternal Quest : .... : Techniki : ..

Uczymy się naszych Technik w specjalnej Sali! Lecz musimy pamiętać, że możemy nauczyć się tylko jednej Techniki na dany level! Co kilka leveli możemy nauczyć się nowych Technik z Revolution Technique.
Przykładowe Techniki :

* .. : Game : .. *

.. : Exp Stage : ..

Od 1 do 50 Level'a mamy exp razy 3.
Od 50 do 200 Level'a mamy exp razy 2.
Od 200+ level'a mamy exp razy 1.

.. : Half-Enfo : ..

Tak ! Dobrze widzisz ! Oferujemy PVP Enfo, czyli nic innego jak Exp za ludzi ! Myślę, że to urozmaica Wary !

* .. : Klasy : .. *

.. : Saiyan Fighter : ..


Saiyan Fighter - Postać, którą specjalizacją jest szybki Attack Speed, wyróżnia się od innych klas właśnie tym aututem.

.. : Saiyan Heeder : ..


Saiyan Heeder - Typowy Buffer, jego buffy dodawają przeróżne atrybuty, klasa bardziej dla ogarniętego gracza, który wie kiedy dany Buff będzie przydatny.

.. : Namek-Jin SpellCaster : ..


Namek-Jin SpellCaster - Healer jakich mało. Potrafi jedną Techniką uleczyć swoje całe HP. Może leczyć także innych członków Teamu. Jego atut nie jest wyłącznie Heal, lecz także atak na Dystans, jest jedyną klasą, która uderza z daleka.

.. : Namek-Jin Warrior : ..


Namek-Jin Warrior - Nie kto inny jak Tanker. Posiada ogromną obrone od ataków fizycznych jakiże ataków z Technik. Aby kogoś takiego poskładać trzeba dość sporej ekipy.

.. : Changeling Spritual : ..


Changeling Spritual - Jak sama nazwa wskazuje jego atut to Damage z Technik. Jego uderzenie z Technik jest o wiele większe od innych, w walce na Techniki Spritual niszczy każdego.

.. : Changeling Z-Fighter : ..


Changeling Z-Fighter - Jego Damage z ataków fizycznych jest powalające ! Raczej nikt się z nim nie równa na solo z takzwanej 'łapy'


* .. : Start : .. *

Beta Testy przewiduję 04.04.2014r. Więc zapraszam wszytskich na Forum! [/b]

* .. : Strony : .. *

Forum -- > http://www.nbhcteam.xaa.pl/


* .. : Zapraszamy Norbon & Buu'Hell & Creazy .. : *

Paczundo
Uploader

Liczba postów : 7
Join date : 31/08/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach